Contact

Heb je vragen over activiteiten? Zit je met vragen over een afdeling? Heb je iets te bespreken met een van de leiders of leidsters?

Aarzel dan niet en contacteer direct de juiste persoon.

Dit kan ook door een mailtje te sturen naar:

Ribbel@sikambers.be, Speelclub@sikambers.be,rakwi@sikambers.be,

tito@sikambers.be, keti@sikambers.be, aspi@sikambers.be, vb@sikambers.be,

of gewoon leiding@sikambers.be

Voor algemene vragen kan je altijd mailen naar
info@sikambers.be

Contact

Afdeling
Naam
E-mail
Ribbel Jana van den borre jana@sikambers.be
Ribbel
Brent Van den block
Brent@sikambers.be
Speelclub
Robert Poot
Robert@sikambers.be
Speelclub
Rani Verstappen
Rani@sikambers.be
Speelclub
lincy Verdonck
Lincy@sikambers.be
Rakwi
Kristof Claessens
Kristof@sikambers.be
Rakwi
Willem Vancraenem
willem@sikambers.be
Rakwi
Margot van Campenhout
margot@sikambers.be
Rakwi
Iris van Cauwenbergh
iris@sikambers.be
Tito
indra Verstappen
indra@sikambers.be
Tito
Wout Michiels
Wout@sikambers.be
Keti
Lisa Hermans
lisa@sikambers.be
Keti
Jarno Van Roy
Jarno@sikambers.be
Aspi
Ben Dupont
Ben@sikambers.be
Aspi
Ward Coomans
Ward@sikambers.be
VB Frieda Roekaers frieda@sikambers.be info@sikambers.be
VB Karen De Waele karen@sikambers.be
info@sikambers.be
Groepsleiding Iris Van Cauwenbergh iris@sikambers.be
info@sikambers.be
Groepsleiding Ben Dupont ben@sikambers.be info@sikambers.be
Groepsleiding Willem Vancraenem willem@sikambers.be info@sikambers.be